Ga mee op een prachtige natuurwandeling langs enkele van de mooiste hotspots van Sint-Job en omgeving. Tijdens deze gevarieerde tocht ontdekken we unieke plekjes zoals de Rinkven Golf, de historische Antitankgracht, het sfeervolle Gravinnenbos, het domein Kattenhof en nog vele andere verborgen parels.
De route leidt ons door bossen, dreven en natuurgebieden die in de herfst op hun mooist zijn. Geniet van de warme kleurenpracht van rood, geel en oranje, de rust van de natuur en de gezellige sfeer van wandelen in goed gezelschap.
Een ideale wandeling voor natuurliefhebbers die willen genieten van de mooiste herfsttaferelen en de verrassende groene hoekjes van de Antwerpse Noorderkempen willen verkennen.
datum: 17/10/2026, vertrek tocht: parking Goonhof, Kerklei 18 St. Jobplein Moretuslei te Putte, vertrek uur tocht: 10.30 uur
afstand: ongeveer 14,5 km., eten/drinken: drankje en lunchpakket meenemen
kostendelend meerijden vanuit Mortsel of Berchem is mogelijk.
inschrijven noodzakelijk
Locatie
Prijs
- gratis
- Kansentarief met UiTPAS Mortsel gratis
Reserveer
Contact
- info@creactief.be
- Tel.
- 034542842
- Website
- www.creactief.be/

