Rif Feest 2026

Koop tickets
  • za 26 september 2026 van 14.00 tot 23.59 uur
Dit is een UiTPAS activiteit.

Rif wordt 1 jaar en dat wordt gevierd op zaterdag 26 september! Op onze gastenlijst staat hoog bezoek van Tembo, de olifant! Om 14u wachten we hem op ter hoogte van een, voorlopig nog geheime, locatie in Mortsel. Onder begeleiding van de Rif Fanfare begeleiden we Tembo vervolgens naar het Deurneleitje waar het Rif Feest uitbarst.

In het kielzog van deze grote viervoeter feesten met ons mee: Lotte Boonstra met enkele levende sculpturen uit haar voorstelling Eight (or maybe nine) universal truths about human nature, Jochem Baelus‘ tot de verbeelding sprekende analoge muziekmachines, de ontwapenende muziek & dansvoorstelling Ben & Vero van Benjamin Vandewalle, Véronique Mees & Pak Yan Lau, maar ook Lucas & de garnalen feat. Amanda Bavo, een speech van huisgenoot en schrijfster Line Mertens, de tapdansklas, een doorlopende bingo voor jong en oud (olv Jacques Plouvier), soulreading in de Chakravan, interventies van de circusschool Art To Move, een ontwerp-je-nestkast expositie van de Academie voor Beeldende Kunst Mortsel, een creatieve chromatografie ofte ontleed-je-tuingrond-workshop en heerlijk eten geprepareerd door stadskeuken De Beek. Voor elk wat wils zou je kunnen zeggen en dat van 14u tot 22u30. Een iets gestroomlijnder uurschema volgt, maar verrassend wordt het sowieso!

De plaatsen voor de volkskeuken van De Beek (18u00) en de voorstelling Ben & Vero van Benjamin Vandewalle & Véronique Mees (20u) zijn beperkt. Daarom vragen we voor deze activiteiten op voorhand een ticketje te bestellen via onderstaande ticketlinks. Pay What You Can, lekker handig en je kiest zelf hoe rijk je Rif maakt! Alle andere activiteiten tijdens het Rif Feest zijn gratis toegankelijk.

Locatie

Rif
Deurneleitje 6 , 2640 Mortsel

Prijs

  • gratis
  • Kansentarief met UiTPAS Mortsel gratis

Contact

Organisatie

Rif
Deurneleitje 6 , 2640 Mortsel
Website
rif.be/