Raad van Bestuur van AGB Mortsel

Samenstelling

  • Koen Dehaen N-VA

    Contact
    Blauwbroedersstraat 3 , 2640 Mortsel
    koen.dehaen@mortsel.be

    Functies

    Voorzitter van de raad van bestuur van AGB Mortsel
    Voorzitter van het directiecomité van AGB Mortsel
  • Marleen Aertssen CD&V

    Contact
    Guido Gezellelaan 106/bus2 , 2640 Mortsel
    marleen.aertssen@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad van bestuur van AGB Mortsel
  • Gwenda Gaublomme N-VA

    Contact
    Singel 44/bus2 , 2640 Mortsel
    gwenda.gaublomme@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad van bestuur van AGB Mortsel
  • Michiel Hubeau Groen

    Contact
    Kapellelei 13 , 2640 Mortsel
    michiel.hubeau@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad van bestuur van AGB Mortsel
  • Toon Janssens Vooruit-ILOVEMORTSEL

    Contact
    Windhoek 34 , 2640 Mortsel
    toon.janssens@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad van bestuur van AGB Mortsel
  • Bert Maes Groen

    Contact
    Van Dijckstraat 73 , 2640 Mortsel
    bert.maes@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad van bestuur van AGB Mortsel
  • Marc Meire Open VLD

    Contact
    Rozentuin 1/bus1 , 2640 Mortsel
    marc.meire@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad van bestuur van AGB Mortsel
    Lid van het directiecomité van AGB Mortsel
  • Mark Schampaert Vlaams Belang

    Contact
    Speeltuinlaan 10 , 2640 Mortsel
    mark.schampaert@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad van bestuur van AGB Mortsel
  • Danny Van Clapdurp Mortsel leeft!

    Contact
    Statielei 27/bus18 , 2640 Mortsel
    danny.vanclapdurp@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad van bestuur van AGB Mortsel
  • Yannick Van den Broeck N-VA

    Contact
    Zilverbeeklaan 32 , 2640 Mortsel
    yannick.vandenbroeck@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad van bestuur van AGB Mortsel
  • Sony Van Gasse Vooruit-ILOVEMORTSEL

    Contact
    Kaphaanlei 33 , 2640 Mortsel
    sony.vangasse@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad van bestuur van AGB Mortsel
    Lid van het directiecomité van AGB Mortsel
  • Lieve Voets N-VA

    Contact
    Pastoor Michielsensstraat 21 , 2640 Mortsel
    lieve.voets@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad van bestuur van AGB Mortsel
    Lid van het directiecomité van AGB Mortsel
  • Tom De Wit

    Contact
    Stadsplein 1 , 2640 Mortsel
    tom.dewit@mortsel.be

    Functies

    Directeur van AGB Mortsel