Raad voor maatschappelijk welzijn

De raad voor maatschappelijk welzijn is het hoogste bestuursorgaan van het OCMW. De raad regelt alles wat tot de bevoegdheid van het OCMW behoort tenzij de wet het anders bepaalt. De raad kan bevoegdheden overdragen naar andere bestuursorganen in zoverre dit niet door de wet verboden is, bijvoorbeeld naar het vast bureau.

Deze 29 raadsleden zijn met ingang van de legislatuur 2019-2024 dezelfde als de 29 gemeenteraadsleden. De vergaderingen van de gemeenteraad en de raad voor maatschappelijk welzijn vallen daarom voortaan samen.

Samenstelling

  • Jan Claus N-VA

    Contact
    Voorspoedlei 11 , 2640 Mortsel
    jan.claus@mortsel.be

    Functies

    Voorzitter van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Erik Broeckx N-VA

    Contact
    Boechoutselei 95 , 2640 Mortsel
    erik.broeckx@mortsel.be

    De burgemeester houdt spreekuur op maandag van 17.30 tot 18.30 uur. Dit gebeurt enkel op afspraak en via het mailadres erik.broeckx@mortsel.be.

    Functies

    Voorzitter van het vast bureau
  • Koen Dehaen N-VA

    Contact
    Blauwbroedersstraat 3 , 2640 Mortsel
    koen.dehaen@mortsel.be

    Functies

    Lid van het vast bureau
  • Steve D'Hulster Vooruit-ILOVEMORTSEL

    Contact
    Heldenhuldelaan 57 , 2640 Mortsel
    steve.dhulster@mortsel.be

    Functies

    Lid van het vast bureau
  • Goele Custers N-VA

    Contact
    Armand Segerslei 35 , 2640 Mortsel
    goele.custers@mortsel.be

    Functies

    Lid van het vast bureau
  • Livia Moreau Open VLD

    Contact
    Kerkstraat 55 , 2640 Mortsel
    livia.moreau@mortsel.be

    Functies

    Fractieleider
    Lid van het vast bureau
  • Ilse Lacante N-VA

    Contact
    Mayerlei 24 , 2640 Mortsel
    ilse.lacante@mortsel.be

    Functies

    Lid van het vast bureau
  • Gitta Vanpeborgh Vooruit-ILOVEMORTSEL

    Contact
    Antwerpsestraat 119/1 , 2640 Mortsel
    gitta.vanpeborgh@mortsel.be

    Functies

    Lid van het vast bureau
  • Mark Schampaert Vlaams Belang

    Contact
    Speeltuinlaan 10 , 2640 Mortsel
    mark.schampaert@mortsel.be

    Functies

    Fractieleider
  • Ingrid Pira Groen

    Contact
    Rubensstraat 46 , 2640 Mortsel
    ingrid.pira@mortsel.be

    Functies

    Fractieleider
  • Walter Duré Groen

    Contact
    Rubensstraat 36 , 2640 Mortsel
    walter.dure@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Naranjo Decamps Mortsel leeft!

    Contact
    Lindenlei 19 , 2640 Mortsel
    naranjo.decamps@mortsel.be

    Functies

    Fractieleider
  • Lieve Voets N-VA

    Contact
    Pastoor Michielsensstraat 21 , 2640 Mortsel
    lieve.voets@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Peter Mous Groen

    Contact
    Dieseghemlei 27 , 2640 Mortsel
    peter.mous@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Michiel Hubeau Groen

    Contact
    Kapellelei 13 , 2640 Mortsel
    michiel.hubeau@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Sara Waelbers Groen

    Contact
    Neerhoevelaan 72 , 2640 Mortsel
    sara.waelbers@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Sven Cooremans Groen

    Contact
    Mortselveldenlaan 30 , 2640 Mortsel
    sven.cooremans@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Nadia Saouti Groen

    Contact
    Van Peborghlei 112 , 2640 Mortsel
    nadia.saouti@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Jan Blommaert N-VA

    Contact
    Osylei 27 , 2640 Mortsel
    jan.blommaert@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Vera De Hert N-VA

    Contact
    Rubensstraat 48 , 2640 Mortsel
    vera.dehert@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Jitse Born Groen

    Contact
    Guido Gezellelaan 105 glvl , 2640 Mortsel
    jitse.born@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Lieve Fierens Pro-Mortsel

    Contact
    Heldenhuldelaan 5/glvl , 2640 Mortsel
    lieve.fierens@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Amarildo Vllazeria Vooruit-ILOVEMORTSEL

    Contact
    Edegemsestraat 71 , 2640 Mortsel
    amarildo.vllazeria@mortsel.be

    Functies

    Fractieleider
  • Michiel Tisson Pro-Mortsel

    Contact
    Prins Leopoldlei 40 , 2640 Mortsel
    michiel.tisson@mortsel.be

    Functies

    Fractieleider
  • Patrick Hapers CD&V

    Contact
    Mayerlei 90/bus1 , 2640 Mortsel
    patrick.hapers@mortsel.be

    Functies

    Fractieleider
  • Peter Smol N-VA

    Contact
    Liersesteenweg 112 , 2640 Mortsel
    peter.smol@mortsel.be

    Functies

    Fractieleider
  • Carine Vantournhout N-VA

    Contact
    Koeisteerthofdreef 12 , 2640 Mortsel
    carine.vantournhout@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Natasza Wisniewska Vlaams Belang

    Contact
    Ridder van Ranstlei 7 bus 5 , 2640 Mortsel
    natasza.wisniewska@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Marc Lorrentop N-VA

    Contact
    Koeisteerthofdreef 71 , 2640 Mortsel
    marc.lorrentop@mortsel.be

    Functies

    Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn
  • Sophie Hermans

    Contact
    Meerminne 6 , 2640 Mortsel
    sophie.hermans@mortsel.be

    Functies

    Algemeen directeur